Tuning z domácich dielní

Úvod  /  Tuning  /  Domáca scéna

Vylaďte si káru! - Renault Twingo

Lemon // 21.08.2007 // Domáca scéna

Dlho očakávané vyvrcholenie S podujatím Autotuning Otvorenie sezóny 2007 nám, celkom paradoxne, konečne odľahlo. Po strastiplnej a kľukatej ceste sa po vyše roku dostal projekt “Vylaďte si káru!” do cieľa. Chutné Twingo sme vrátili do rúk trpezlivého a chápavého majiteľa Pala zo Zvolena, ktorý ho mal počas série úprav stále pod drobnohľadom. Myslím si, že drvivá väčšina by si rada počkala na takto vyparádené autíčko.

Vylaďte si káru! - Twingo je už v našej moci

ATMaros // 12.06.2006 // Domáca scéna

V zhone a pestrom programe mnohým z vás iste ušlo, že na 7. Autotuning Matador zraze sme presne podľa plánu, tesne pred vyhlasovaním výsledkov, prevzali víťaza Autotuning hry vylaďte si káru. Paľove Renault Twingo sa znova ocitlo na pódiu, kde sme od neho symbolicky odobrali kľúče. Najbližšie zhruba tri mesiace bude auto plne v našej moci. My mu spoločne s partnerskými firmami vyparatíme vami vybrané úpravy vo verejnom hlasovaní.

Technika: Stavba pretekárskeho špeciálu

ATMaros // 16.12.2005 // Domáca scéna

Stavba Citroën C2 Super 1600 Už nejaký čas vám vtĺkame do hláv, aby ste pri úpravách a prestavbách vašich kár čerpali nápady a riešenia z motoristického športu. Súčiastky a materiály, ktoré používajú špičkoví pretekári, majú za sebou zväčša dlhodobý vývoj, ktorý by nikdy nemohla zaplatiť žiadna tuningová firma, a už vôbec nie majiteľ auta sám. Lenže málokedy má bežný smrteľník možnosť nakuknúť špičkovej technike „pod pokrievku“. Preto sme pre vás v spolupráci s tímom Citroën Slovakia pripravili trojdielny seriál, ktorý detailne dokumentuje zrod nového pretekárskeho auta známeho automobilového pretekára Jara Homolu.


AutoTuning Magazin
© 2000 - 2018 autotuning.sk - všetky práva vyhradené