Životný štýl ktorý patrí k Vám a Vášmu autu.

Úvod  /  Aktuality  /  Lifestyle

Porsche Design pre potápačov

Lemon // 07.04.2010 // Lifestyle

Mnohé náramkové hodiny majú určenie na potápanie uvedené len v názve, no na skutočné nasadenie pod vodou nie sú vhodné. Porsche Design však už pred viac ako 25 rokmi dokázal, že hodiny pre potápačov robiť vie. Novým modelom P'6780 Dive teraz voľne nadväzuje na úspešné hodinky Ocean 2000.

BMW M pripravilo bicykel

Lemon // 26.03.2010 // Lifestyle

Lifestylové doplnky pre nadšencov majú v ponuke mnohé automobilky. Nechýba medzi nimi ani športová divízia M automobilky BMW. Na trh čoskoro uvedie novú líniu doplnkov, napr. tašky a tenisky, vyrábané v spolupráci so značkou Puma. Omnoho zaujímavejší je nový model bicykla, ktorý značka vyrobí v limitovanej edícii.

Exkluzívne hodinky Chopard

Lemon // 26.03.2010 // Lifestyle

Náramkové hodinky s motoristickou tematikou už prinieslo množstvo výrobcov. Chopard nie je v tejto kategórii žiadnym nováčikom. Švajčiarsky výrobca so 150-ročnou tradíciou má a mal v ponuke viacero takýchto kúskov. Najnovším z nich je model s menom L.U.C. Engine One Tourbillon.

Prsteň Gear Ring od Kinekt Design

Lemon // 25.02.2010 // Lifestyle

Dizajnérom sa motoristická tematika darí vniesť do rôznych doplnkov. Jedným z nich sú i prstene. Okrem klasických výrobkov s logom automobilky sa však niekedy objavia aj originálne kúsky. Ako tento prsteň Gear Ring od Kinekt Design, ktorý obsahuje tri „prevody“, vďaka ktorým sa môže hýbať. Viac na priloženom videu...

Cigarette Racing a AMG na jednej lodi

Lemon // 19.02.2010 // Lifestyle

Jeden z najznámejších výrobcov rýchlostných člnov, Cigarette Racing, spolupracuje s firmou AMG. Športová divízia Mercedesu a americký výrobca dali hlavy dokopy pri uvedení nového modelu člnu 46’ Rider. Inšpiráciou pre čln bol nedávno predstavený Mercedes SLS AMG.

Ide Valentín! Nezabudnite na svojich miláčikov

Admin // 10.02.2010 // Lifestyle

Celé roky vás upozorňujeme, učíme, odporúčame a nabádame, aby ste sa o svojich plechových miláčikov vzorne starali. Nepochybne viete, že základom tuningu je umyté auto. Ale nie o tom sme chceli. Keďže všetci pevní členovia redakcie pri sebe už istú dobu majú i svojho živého miláčika, nielen plechového, bude iste dobrý nápad pripomenúť i všetkým vám, aby ste na tie svoje polovičky nezabudli. 14. február, deň zaľúbených, sa blíži. Počastujte svojich najmilších niečím sladkým, napríklad čímkoľvek zo sortimentu známej a obľúbenej značky Orion. Ale aby sme ostali verní i svojmu poslaniu, pre istotu pri príležitosti Valentína venujte pozornosť obom, autu i polovičke. Autu urobte dobre čokoládou, a polovičku dobre umyte a upracte. Alebo je to naopak? Všetko potrebné nájdete vo vašich potravinách a autoumyvárňach.

Bentley spolupracuje so značkou Zai

Lemon // 21.12.2009 // Lifestyle

Švajčiarska firma Zai vyrába lyžiarske príslušenstvo najmä pre vyššie vrstvy. Nedávno sa spojila s podobne orientovanou značkou Bentley z automobilového sveta. Ich spolupráca vyústila v luxusnú edíciu lyží, ktorá bude vyrobená v limitovanom množstve.

TAG Heuer oživuje Silverstone

Lemon // 21.12.2009 // Lifestyle

Jeden z najznámejších výrobcov hodiniek na svete, TAG Heuer, sa rozhodol znovuzrodiť klasickú edíciu Silverstone. Nová verzia hodiniek, nesúcich meno známeho britského okruhu, je veľmi podobná svojmu predchodcovi. Vyrobená bude opäť v limitovanej sérii.

Jaeger-LeCoultre predstavil AMVOX2 Chronograph Racing

Lemon // 16.12.2009 // Lifestyle

K naozaj dobrému autu patria kvalitné hodinky. Najlepšie s logom oceľového tátoša. Automobilky preto už dlhé roky spolupracujú s vyhlásenými hodinárstvami a vytvárajú limitované série exkluzívnych hodiniek. Nechýba medzi nimi ani Aston Martin a švajčiarske hodinárstvo Jaeger-LeCoultre.

Porsche Design rozširuje portfólio

Lemon // 06.12.2009 // Lifestyle

Pri výnimočnej značke lifestylových doplnkov Porsche Design rozhoduje kvalita, nie kvantita. Preto vo svojom portfóliu doteraz neobsahovala extra širokú paletu rôznych výrobkov. Vďaka novej spolupráci sa to však pravdepodobne zmení.

<< < 1 2 3 4 5 > >>

AutoTuning Magazin
© 2000 - 2018 autotuning.sk - všetky práva vyhradené